TE Connectivity TLM2HER012JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.012 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet5 页10 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 12mOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJB1CJR012U
High Power Typre Chip Resistor, 1020, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-B1CJR012U
PanasonicERJ-B1CJR011U
Res Thick Film 1020 0.011 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJC1CFR012U
Res Thick Film 1020 0.012 Ohm 1% 2W ±350ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive
Res Thick Film 2010 0.011 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1500ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.75W, 0.012ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Smd Current Sense Resistors, Tlm Series, 0.012 Ohm, 750 Mw, 5%, 2010 [5025 Metric] |Cgs Te Connectivity TLM2HER012JTE
.012 Ω, Foil, Current Sensing Resistor Resistor, 5 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, Resistance Class Up to 1kΩ, .75 W, ±100 ppm/°C, CGS TLM
CURRENT SENSE RES, 0R012, 5%, 750 MW; Resistance: 0.012ohm; Product Range: TLM Series; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor E; Available until stocks are exhausted