TE Connectivity RN112-0.4-02-39M
Ind Common Mode Choke 39mH 0.4A 1500m Ohm -30% to 50% Wirewound 4-Pin Radial
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
TME
Sager Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R