Panasonic EXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-04-13
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-28CG240U
Common Mode Chokes Quad 24Ohm 100MHz 160mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes / Filters 24ohms 1ohm 100mA 4lines
描述
EXC24CG SERIES 0.16A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Panasonic EXC24CG240U - Common mode Noise Filters
5V 5V 160mA 2 24¦¸@ 100MHz 1.5¦¸ 0504 1.25mm*1mm*600¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.16A, 4 Pin(s)
FILTER, COM MODE, 0504, 24OHM, 160MA; DC Resistance Max:1.5ohm; DC Current Rating:160mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; External Depth:0.5mm; External Length / Height:1.25mm; External Width:1mm; ;RoHS Compliant: Yes
FILTER, COM MODE, 0504, 24OHM, 160MA; Rated Current: 160mA; Inductance: -; Product Range: EXC24CG Series; Impedance: 24ohm; Common Mode Filter Case: -; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Mat