TE Connectivity RN212-0.4-02-39M
Common Mode Chokes / Filters 0.4A 39mH 1500mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
TME
Electro Sonic
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+260%
供应链
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CB102U
Common Mode Chokes and Filters; PANASONIC; EXC-24CB102U; 500 µm; 1.5 Ohm; 1.4 mm; 990.6 µm
PanasonicEXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Filter, 12Ohm, 0.1A Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210DH120L2TA0G
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 22 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 1.5 Ohm
描述
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 1.5Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 39Mh, 0.4A, Rad; Dc Current Rating:400Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:39Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.4-02-39M
RN212-0.4-02-39M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.4-02-39M | Internal Number: 815697-SF | TE Connectivity | Schaffner