TE Connectivity CRG0402F180K
Res Thick Film 0402 180K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页7 年前
Datasheet16 页18 年前
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
Yageo GroupAC0402FR-07180KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 180kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07165KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 165kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07169KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 169kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 169K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 165K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 196K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0402F180K
Res General Purpose Thick Film 0402 180k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
Avnet Japan
Thick Film Resistors-Smd Crg0402 1% 180K |Neohm Te Connectivity CRG0402F180K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 180000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistor CRG 0402 1% 180K
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,180K 1% 0.063W
Special Order: CRG0402 1% 180K Resistance Value: 180K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 180K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F180K | Internal Number: 1-1676480-9 | TE Connectivity | NEOHM