KOA Speer RK73H1ETTP1693F
Res Thick Film 0402 169K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
+66.92%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07169KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 169kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402FR-07169KL
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 169kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07165KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 165kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F160K
160K ohm, Surface Mount General Purpose Resistor, Thick Film, 0402, .063 W, 1 %,
TE ConnectivityCRG0402F180K
Res Thick Film 0402 180K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 169kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 169000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, SMT, 0402, 169K Ohm, +/-1%, +/-100ppm, Thk Film<CA
Res, 169K, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1693F
SMD Resistor 0402 169KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃