TE Connectivity ANT-916-CHP-T
916MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
TE Connectivity
Datasheet4 页2 年前
Datasheet5 页2 年前
Datasheet8 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet19 页2 年前
Datasheet15 页2 年前
Datasheet13 页2 年前
Datasheet10 页2 年前
Datasheet3 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet2 页2 年前
Datasheet4 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing1 页3 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2011-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-868-CHP-T
868MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
TE ConnectivityANT-916-USP
916MHz USP Series Embedded Planar 1/4 Wave Monopole Antenna
TE ConnectivityANT-916-SP
RF Antenna, 900 to 930MHz, 1.4dBi, LoRaWAN / Sigfox / Weightless-P / WiFi, 50ohm, Linear, SMD
Yageo GroupW3112A
Internal Antenna, Helical, Single Band, 902 MHz to 928 MHz, Surface Mount
Yageo GroupW3012
Ceramic Antenna, 900Mhz Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3012
Yageo GroupW3113
描述
Rf Ant 916Mhz Chip Solder Smd |Linx Te Connectivity ANT-916-CHP-T
Mobile Station Antenna, 0.5dB Gain
0.5dB 2 50¦¸ 916MHz 10MHz SMD , 16mm*3mm*1.7mm
AntennaChip 0.5dBi Gain 2-Pin SMD T/R
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Chip 916MHz SMT T&R Antenna Type: Chip Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Chip Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-CHP-T | Internal Number: ANT-916-CHP-T | TE Connectivity |