TE Connectivity ANT-868-CHP-T
868MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet10 页2 年前
Datasheet19 页2 年前
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing2 页3 年前
Sager Electronics
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2011-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityANT-916-CHP-T
916MHz CHP Series Embedded Chip 1/4 Wave Monopole Antenna, Tape & Reel
TE ConnectivityANT-868-SP
868MHz SP Series Embedded Planar 1/4 Wave Monopole Antenna
TE ConnectivityANT-868-USP
868MHz USP Series Embedded Planar 1/4 Wave Monopole Antenna
Yageo GroupW3112A
Internal Antenna, Helical, Single Band, 902 MHz to 928 MHz, Surface Mount
Yageo GroupW3012
Ceramic Antenna, 900Mhz Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3012
Yageo GroupW3113
描述
Internal Antenna, Chip, Single Band, 862MHz to 870MHz, Linear, Surface Mount
868 MHz 0.5 db Gain 50 Ohm 3 W 1/4 Wave Bluetooth Chip Antenna
Antenna Chip T&R 868MHz SMT Antenna Type: Chip Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Chip Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CHP-T | Internal Number: ANT-868-CHP-T | TE Connectivity |