TE Connectivity ANT-868-CW-RCS
868MHz RCS Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet7 页2 年前
Technical Drawing1 页3 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-RH
916MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-RCS
916MHz RCS Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
描述
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz RPS
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
RCS Weatherized 1/2 Wave Whip, 868MHz, RPSMA Right Angle
ANT-868-CW-RCS, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2 868MHz 30MHz 53.5mm*16.6mm*53.5mm
RF ANT 868MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-RCS | Internal Number: ANT-868-CW-RCS | TE Connectivity |