TDK YFF15PC1C104MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (9MHz to 1000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
数据表和文档
TME
Datasheet8 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.89%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
KYOCERA AVX0402YC104MAT2A
0402 100 nF 16 V ±20 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0402C104M4RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.1uF X7R 0402 20%
Yageo GroupC0402C104M8PACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402
6.3V 100nF X5R ±20% 01005 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0402C104M8RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 0.1uF X7R 0402 20%
KYOCERA AVX0402ZD104MAT2A
0402 100 nF 10 V ±20 % Tolerance X5R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Feed Through Capacitors 0402 16V 0.1uF X6S 20% 3A
Cap Ceramic 0.1uF 16V 20% SMD 0402 105°C Paper T/R
Avnet Japan
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0402 / 0.1 µF Feed Through Capacitor 16V 3 A 30mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Cap Feed Through 0.1uF 16VDC 20% Flat 0402 105C
100nF 卤20% 30m惟 SMD-4P,0.5x1mm Feed Through Capacitors ROHS
EMI Feedthrough Filters; TDK; YFF15PC1C104MT000N; 30 mOhm; 1 mm; 950 µm - 1.05 mm; 500 µm - 600 µm
100nF ¡À20% 1 16V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 16V, 3A, 4 Pin(s)
FEEDTHROUGH Capacitor, 0.1UF, 16V, 0402;
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0402
Mains filter, 3 Phase 3A 30mOhm
Filter, Feed Through, 0.1Uf, 3A, 0402; Capacitance:0.1Μf; Voltage Rating:16V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:3A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-P Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15PC1C104MT000N.