TDK VLS3010ET-220M-CA
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
NRND
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet9 页8 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLS3010ET-220M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 610mA Blister Plastic T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 620mA T/R
INDUCTOR FIXED 22UH 460MA 900M OHM SMD
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.78A 0.3924Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.576Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 650mA 612mOhm DCR 1212 T/R
描述
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.38A, 22 H, 900M/Tape And Reel |Tdk VLS3010ET-220M-CA
FIXED IND 22UH 600MA 900MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :
1MHz 380mA 600mA 22¦ÌH 900m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1mm
VLS-E-CA Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 22muH
22uH 卤20% 380mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS