TDK VLS3015ET-220M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 620mA T/R
NRND
数据表和文档
Introduction Date2013-11-01
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.576Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 950mA 468mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 650mA 612mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.79A 0.444Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz 26Q-Factor Ferrite 0.6A 0.622Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.61A 0.756Ohm DCR 1212 T/R
描述
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1212
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.48A, 22 H, 660M/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-220M-CA
INDUCTOR FIXED 22UH 620MA 660M OHM SMD
FIXED IND 22UH 620MA 660MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :
22uH 卤20% 480mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS