TDK VLS3012ET-220M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 610mA Blister Plastic T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet9 页8 年前
IHS
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.54%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLS3012ET-220M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.576Ohm DCR 1212 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 620mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz 670mA 756mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.79A 0.444Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.78A 0.3924Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 950mA 468mOhm DCR 1515 Blister T/R
描述
VLS Series 22 uH ±20 % 610 mA 756 mOhm SMT Shielded Wirewound Ferrite Inductor
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.44A, 22 H, 756M/Tape And Reel |Tdk VLS3012ET-220M-CA
FIXED IND 22UH 610MA 756MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :
1MHz 440mA 610mA 22¦ÌH 756m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.2mm
22uH 卤20% 440mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS