TDK VLF3010AT-150MR40
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 460mA 860mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
Electro Sonic
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF3010AT-150MR40 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 620mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 0909 T/R