Abracon ASPI-2410-150M-T2
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 0909 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.28%