TDK VLF3012AT-150MR41
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 620mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
JRH Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%