TDK VLF12060T-6R8N7R2
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 7.2A 13.1mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
_legacy Avnet
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF12060T-6R8N7R2 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 7.9A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.0185Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A T/R