Bourns SRR1280-6R8Y
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.0185Ohm DCR T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页7 年前
Datasheet2 页11 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+238%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR1280-6R8Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 6.3A 0.018Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 7.9A 0.015Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.0213Ohm DCR 3939 T/R
TAIYO YUDENNS12575T6R8NN
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 5.84A 0.0158Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Ind12.5X12.5X7.5Mm,6.8Uh30%7.6A, shdsmd Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1280-6R8Y
100KHz 22MHz 8A 7.6A 20@7.96MHz 6.8¦ÌH 18.5m¦¸ ¡À30% 1280 , 12.5mm*12.5mm*8mm
FIXED IND 6.8UH 7.6A 18.5MOHM SM
SRR1280 Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 6.8muH
7.6A 6.8uH ±30% 8A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS