TDK SPM4015T-6R8M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Metal 1.8A 0.2346Ohm DCR T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页5 年前
Datasheet9 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.26%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-09
相关零件
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 1816
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Metal 2.2A 0.1932Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 100kHz 10 Q-Factor Carbonyl Powder 2.3A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.2A 0.063Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 42.5mOhm DCR 2424 Blister T/R
TAIYO YUDENNR5040T6R8M
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 0.0637Ohm DCR T/R
描述
FIXED IND 6.8UH 1.8A 234.6 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Metal
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1716
Inductor, Wirewound, 6.8Uh, 1.8A, 20%; Inductance:6.8Μh; Rms Current (Irms):1.8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):2.5A; Product Range:Spm-Lr Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.2346Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM4015T-6R8M-LR