Bourns SRP5015TA-6R8M
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 100kHz 10 Q-Factor Carbonyl Powder 2.3A T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Master Electronics
element14 APAC
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Metal 2.8A 0.1346Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.046Ohm DCR 2020 T/R