TDK SLF12575T-680M2R0-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 93.4mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.22%
3D下载
SnapEDA
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 94.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 0.09444Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T680MN
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 2.49A 0.0864Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.8A 0.135Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
描述
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 68UH 2.4A 77.8MOHM SMD
1KHz 4MHz 2A 2.4A 8 68¦ÌH 77.8m¦¸ ¡À20% SMD 12.5mm*12.5mm*7.85mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=68μH, L x W x T :
2A 68uH 卤20% 2A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SLF Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 68muH
POWER INDUCTOR, 68UH, 2.4A, SHIELD;
12.5Mm X 12.5Mm X 7.5Mm, -40 To +105 Degc, 2A, 68 H, 93.4M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12575T-680M2R0-PF
94005001,功率电感, 68UH, 2.4A, 屏蔽;