TDK SLF12565T-680M2R0-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 94.4mOhm DCR Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
IHS
_legacy Avnet
Future Electronics
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.46%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 93.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 0.09336Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 3A 0.102Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T680MN
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 2.49A 0.0864Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.8A 0.135Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Power Inductors 68µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 6.50mm 12.50 x 12.50mm 78.7mΩ 2A
INDUCTOR, 68UH, SHIELDED, 2.4A; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 2.4A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 2A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6.5mm; DC Resistance