TDK SLF12565T-680M2R0-H
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 0.09444Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Newark
Arrow Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 93.4mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 2.4A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
Wurth Elektronik744770168
Power Choke Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 0.09Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
API DelevanSPD127R-683M
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.4A 0.09336Ohm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Surface Mount Power Inductor, Slf Series, 68 H, 20%, Wirewound, 0.0787 Ohm, 2.4 A |Tdk SLF12565T-680M2R0-H
INDUCTOR, 68UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 2.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 2A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6.5mm; DC Resistance