TDK SLF12565T-330M2R8-H
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 0.04872Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Newark
Arrow Electronics
Factory Futures
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-42.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2018-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 47.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 0.0474Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 3A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A T/R
Wurth Elektronik744770133
POWER INDUCTOR, SMT, 1280, 33UH, 3.2A, .064OHM, FIXED, WE-PD SERIES
Wurth Elektronik7447471330
RADIAL LEADED WIRE WOUND INDUCTOR, 1111, 33UH, 3.6A, .05OHM, WE-TIS SERIES
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
1KHz 2.8A 2.8A 33¦ÌH 48.72m¦¸ ¡À20% SMD,12.5X12.5MM , 12.5mm*12.5mm*6.85mm
FIXED IND 33UH 2.8A 48.72MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=33μH, L x W x T :
2.8A 33uH 卤20% 2.8A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
Wire Wound Inductor For Power Line
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 33muH
INDUCTOR, 33UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 3.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 2.8A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6.5mm; DC Resistan