TDK SLF12575T-330M3R2-H
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 0.0474Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页7 年前
Newark
Future Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.04%
Introduction Date2011-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 48.7mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 0.04872Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik7447471330
RADIAL LEADED WIRE WOUND INDUCTOR, 1111, 33UH, 3.6A, .05OHM, WE-TIS SERIES
TAIYO YUDENNS12565T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.22A 0.0468Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.48A 0.0468Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Power Inductors 33µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 7.50mm 12.50 x 12.50mm 39.5mΩ 3.2A
Surface Mount Power Inductor, Slf Series, 33 H, 20%, Wirewound, 0.0395 Ohm, 3.4 A |Tdk SLF12575T-330M3R2-H
INDUCTOR, 33UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 3.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 3.2A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resistan