TDK SLF12575T-330M3R2-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 47.4mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
Newark
Upverter
_legacy Avnet
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.88%
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 3A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 48.7mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744771133
Power Choke Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 2.8A 0.057Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.4A 0.04872Ohm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
POWER INDUCTOR, 33UH, 3.4A, SHIELD; Available until stocks are exhausted Alternative available
Power Inductors 33µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 7.50mm 12.50 x 12.50mm 39.5mΩ 3.2A