TDK SLF10165T-1R5N6R83PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 8.71mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet4 页6 年前
IHS
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2007-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7A 0.011Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 7.3A 10.8mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 8.8A 0.0095Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 7.3A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 8A 0.0101Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7.2A 7.5mOhm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
10.1Mm X 10.1Mm X 6.5Mm, -40 To +105 Degc, 6.8A, 1.5 H, 8.71M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF10165T-1R5N6R83PF
INDUCTOR, 1.5UH, SHIELDED, 6.8A; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 6.8A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 10.7A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 10.1mm x 10.1mm x 6.5mm; DC Resis