TDK NLFV32T-101K-EFT
796KHZ 55MA 100¦ÌH 2.64¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2MM*2.5MM*2.4MM
3 个月趋势:
-0.06%
相关零件
TAIYO YUDENLB2518T101K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 0.06A 2.73Ohm DCR 1007 T/R
TAIYO YUDENLB2518T101KV
Ind General Purpose Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 60mA 1210 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 40mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz 10Q-Factor Ferrite 40mA 4.8Ohm DCR 1008 Blister T/R
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
描述
FIXED IND 100UH 55MA 2.64OHM SMD
55mA 100uH 卤10% 1210 Power Inductors ROHS