TDK NLFV25T-101K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 40mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet6 页7 年前
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.33%