Bourns CMH322522-101KL
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-26.09%
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-10-30
相关零件
Inductor Chip Molded Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor 40mA 10Ohm DCR 1210 T/R