TDK NLCV32T-3R3M-EFR
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 1A 1210 Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet6 页7 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.34%