TAIYO YUDEN CB2016T3R3M
Inductor Power Chip Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.8A 0.26Ohm DCR 0806 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
3 个月趋势:
-9.76%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 1A 1210 Blister T/R