TDK NLCV32T-3R3M-EFD
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 690mA 208mOhm DCR 1210 Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-20.63%