TDK MLK1005S6N8JT000
INDUCTOR, 6.8NH, 5.5GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
EOL
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 页4 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.41%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLK1005S6N8JT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-07-04
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
TAIYO YUDENHK10056N8J-TV
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 6.8nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 0402 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.5A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENAQ1056N8J-T
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 8Q-Factor 0.39A 0.23Ohm DCR 0402 T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 6.8 nH, 250 Milliohm, ± 5%, 4.4 GHz, 300 mA, 0402 [1005 Metric]
描述
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 0.4A 0.35Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 6.8nH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 400mA 0402