TDK MLF1608A3R9JTD25
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet9 页7 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.70%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLF1608A3R9JTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
94,454
Authorized Distributors
6
Inductance
3.9 µH
3.9 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
30 mA
30 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.45 Ω
1.45 Ω
Q Factor
35
Test Frequency
10 MHz
10 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind RF Chip Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1.3Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Wirewound 3.9uH 5% 7.9MHz 26Q-Factor Ferrite 0.42A 2Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 175mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
描述
Inductor, Aec-Q200, 3.9Uh, 60Mhz, 0603 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLF1608A3R9JTD25
10MHz 60MHz 30mA 35@10MHz 3.9¦ÌH 1.45¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
MLF 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 3.9muH
FIXED IND 3.9UH 30MA 1.45OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.9μH, L x W x T :
30mA 3.9uH 卤5% 650m惟 0603 Inductors (SMD) ROHS