TDK MLF1608A1R2JTD25
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet9 页7 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.46%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLF1608A1R2JTD25 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
1.2 µH
1.2 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
50 mA
50 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
650 mΩ
650 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
10 MHz
10 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.2uH 5% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 80mA 0805
Inductor Chip Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.43A 0.55Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Inductor RF Chip Wirewound 1.2uH 5% 10MHz 35Q-Factor 100mA 3.12Ohm DCR 0805 Embossed T/R
描述
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.2uH 5% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 50mA 0603 Punched Paper T/R
Avnet Japan
Inductor, Aec-Q200, 1.2Uh, 110Mhz, 0603 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLF1608A1R2JTD25
1.2 H Shielded Multilayer Inductor 50 mA 650mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Inductor General Purpose Shielded Multi-Layer 1.2uH 5% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.05A 0.65Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R