TDK C2012X7R2A223M125AA
100V 22nF X7R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet34 页4 年前
TDK
Future Electronics
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
Stock
52,400
Authorized Distributors
4
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm