TDK B72214S2551K101
VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM / 910 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet35 页8 年前
element14 APAC
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicERZE10A911
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A911 Varistor
VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM / 1 kV 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
1500V 0.6W 288pF@1kHz 175J 745V 550V 819V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
B722 Series 825 V 625 Vrms 1650 V Clamp 4500 A 200 pF StandarD Leaded Varistor
LittelfuseV660LA50AP
LA Series 850 VDC 660 V RMS 1820 V Clamp 4500 A 200 pF Radial Lead Varistor
描述
B722 Series 745 V 550 Vrms 1500 V Clamp 5000 A 215 pF AdvanceD Leaded Varistor
VARISTOR, MOV, 1.5KV, DISC 14MM; Voltage Rating VAC: 550V; Voltage Rating V DC: 745V; Product Range: AdvanceD B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.5kV; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MO