TDK B72214S2461K101
Var MOV 460VAC/615VDC 5000A 750V Thru-Hole Radial Bulk
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet35 页8 年前
Farnell
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72214S2461K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERZ-E10A751
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 750V
LittelfuseV14E510P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
Var MOV 510VAC/670VDC 5000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM / 910 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
LittelfuseV480LA40AP
LA Series 640 VDC 480 V RMS 1240 V Clamp 4500 A 270 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-E10A681
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 680V
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=460Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=5000A
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.24kV 50A 10% 0.6W
750V 5KA 1 675V 825V 615V 460V 150J 320pF@1kHz 15.5mm*19mm
TVS Varistor, 460 VAC, 615 VDC, B722 AdvanceD, 1.24 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
675V~825V 5kA Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 15.5MM
615V 460V 750V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 150J, Through Hole Mount
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 15.5MM; Voltage Rating VAC: 460V; Voltage Rating V DC: 615V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.24kV; Varistor Case Style: Disc 15.5mm; Varistor Type: Metal Oxide Varist