TDK B72214S2511K101
Var MOV 510VAC/670VDC 5000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet35 页8 年前
element14 APAC
TME
_legacy Avnet
DigiKey
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72214S2511K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
相关零件
PanasonicERZE10A821
VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM / 820 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
LittelfuseV14E550P
V14E550P Series 745 V 6000 A 180 pF Radial Varistor Through Hole
VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM / 1 kV 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
LittelfuseV575LA40AP
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1500 V Clamp 4500 A 220 pF Radial Lead Varistor
B722 Series 825 V 625 Vrms 1650 V Clamp 4500 A 200 pF StandarD Leaded Varistor
LittelfuseV575LS40AP
LS Series 730 VDC 575 VAC 1.5 kV Clamp 4.5 kA 220 pF Straight Radial Varistor
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=510Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=5000A
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.355kV 50A 10% 0.6W
820V 5KA 1 738V 902V 670V 510V 165J 300pF@1kHz 8.1mm*19mm
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, B722 AdvanceD, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
738V~902V 5kA Radial Leaded Varistors ROHS
Varistor, Mov, 1.355Kv, Disc 14Mm; Voltage Rating Vac:510V; Voltage Rating V Dc:670V; Product Range:Advanced B722 Series; Clamping Voltage Vc Max:1.355Kv; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |Epcos B72214S2511K101