TDK B57330V2103J260
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K >= -3.5 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet28 页7 年前
TDK
Newark
Future Electronics
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4000K >= -3.5 T/R
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=10kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
PanasonicERT-J1VG103JA
NTC Thermistor, 10kohm, 3435K, 0603 [1608 Metric], SMD, Wraparound, -40°C to 125°C, ERTJ Series
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3434K Paper T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3934K Paper T/R
描述
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=10kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±1%
Thermistor, Ntc, 10K, Smd; Thermistor Type:Chip; Resistance (25°C):10Kohm; Product Range:B57Xxxv2 Series; B-Constant:3435K; B-Constant Tolerance:± 1%; Probe Material:-; Lead Length:-; Operating Temperature Min:-55°C; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57330V2103J260