TDK B57332V5103J360
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=10kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet29 页7 年前
TDK
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2012-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K >= -3.5 T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K >= -3.5 T/R
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4000K >= -3.5 T/R
PanasonicERT-J1VR103J
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4300K T/R
PanasonicERT-J1VG103JA
NTC Thermistor, 10kohm, 3435K, 0603 [1608 Metric], SMD, Wraparound, -40°C to 125°C, ERTJ Series
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3434K Paper T/R
描述
Thermistor, NTC, 10 kohm, B57332V5 Series, 3455 K, SMD, 0603 [1608 Metric]
Thermistor, Ntc, 10Kohm, 5%, 0603; Zero Power Resistance At 25°C:10Kohm; Product Range:B57332V5 Series; Thermistor Mounting:Smd; Beta Value (K):3455K; Thermistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Thermistor Terminals:-; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57332V5103J360