TDK B32672Z4105K189
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount, 7143
数据表和文档
TME
Datasheet46 页5 年前
Newark
EPCOS
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR46KN410050N1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR410050M1K
Yageo GroupR46KN410000P0K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Epcos B32653 1uF Polypropylene Film Capacitor 200V ac; 400VDC +/-10%; Thru Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount, 7143
描述
Cap Film 1uF 450V PP 10%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial 15mm 125C Automotive T/R
1uF -55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.0082uF 1600V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial 15mm 110°C Bulk
B32672Z FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 220V
Cap, 1Μf, 450V, 10%, Pp; Capacitance:1Μf; Voltage Rating:450V; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32672Z Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Rohs Compliant: Yes |Epcos B32672Z4105K189