TDK B32673Z5105K000
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet46 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR71PN41004030K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2J105K
Cap Film 1uF 630V PP 10%( 26 X 10 X 17mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Ammo
Yageo GroupR75LN41004000K
Cap Film 1uF 560V PP 10% (26.5 X 13 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR46KN410000P0K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Epcos B32923 1uF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 1uF, 520V DC, 10.5mm(W) x 20.5mm(H) x 26.5mm(L)
-55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Cap Mkp Box 1.0Μf 10% 520Vdc Ls 22.5Mm/Bulk |Epcos B32673Z5105K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 277V
CAP, 1µF, 520V, 10%, PP; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 520V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32673Z Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial L