TDK B32672L1223J289
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet39 页5 年前
Ciiva
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7130
Yageo GroupR76TI2220SE40J
PanasonicECW-HA3C223JB
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (20.6 X 9.1 X 20mm) Radial 10mm 105C Ammo
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1600V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAP MKP BOX 22NF 5% 600Vac LS 15mm
CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD