TDK B32652A7223J289
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
相关零件
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C223J
Yageo GroupR76TI22204040J
Yageo GroupR76TN22204030J
Yageo GroupR75QI2220AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1250V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAP MKP BOX 22NF 5% 1250Vdc LS 15mm