TDK B32652A7223J189
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
相关零件
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QI2220AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7130
Yageo GroupR75QI22204000J
描述
Cap Film 0.022uF 1250V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial 15mm 100C T/R
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 22nF 500V
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1250V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1250VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKP; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes