EPCOS B32672L1223J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet39 页5 年前
EPCOS
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.76%
备用零件
Price @ 1000
Stock
43,743
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
PP
Mount
Through Hole
Case/Package
Radial
Voltage Rating (DC)
1.6 kV
1.6 kV
Tolerance
5 %
Termination
Radial
Height - Seated (Max)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupPHE450SB5220JR06
Cap Film 0.022uF 2000V PP 5%( 18 X 8.5 X 16mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk
Cap Film 0.022uF 2000V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
PanasonicECW-HA3C223J
Yageo GroupR75UI22204030J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.022uF 1600V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
22nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 22nF 1.6kV
Cap, Film, Pp, 0.022Uf, 1.6Kv, Rad; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.022Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):600V; Voltage(Dc):1.6Kv; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32672L1223J000