TDK B32529D1105J289
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32529D1105J289 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2001-04-05
相关零件
Yageo GroupR82EC4100DQ70J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC4100Z370J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR60EI41005030J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive T/R
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 7.8mm(W) x 13mm(H) x 7.8mm(L)
Cap, 1Μf, 100V, 5%, Pet; Capacitance:1Μf; Voltage Rating:100V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529D1105J289