TDK B32522C1105J189
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100°C Bulk
Yageo GroupR82EC4100DQ70J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC4100Z370J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLY FILM FILM 1UF, 5%, 100V,, FULL REEL
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)